ÇASGED’den “İDEAL GENÇ YAZ OKULU” Başlıyor

ÇASGED – Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü’nün organize ettiği “İdeal Genç Yaz Okulu”, heyecanlı açılışa gün sayıyor.

Sevgili gençlerimize Yaz Okulumuz başlıyor.

“Okullar tatil olur ama eğitim bir ömür sürer” denilerek yapılan etkinliklerden her yıl binlerce öğrenci ve ailesi istifade etme imkanı buluyor.

“Çocukların hem tatil yapıp, dinlenmesi, hem de tatilini en güzel şekilde eğitim alıp, spor yaparak değerlendirmesi” hedefiyle düzenlenen etkinliklerin gerçekleştirilmesi planlanıyor.

“Okulda alınan eğitim yeterli mi? Yazın eğitime ara vermeli mi?” sorularına cevap veren uzmanlar; “Eğitim fasıla kabul etmeyen, beşikten mezara kadar devam eden bir süreç. Boşluğa bırakılan yavrumuz zamanın boş, malayani hatta olumsuz öğreticilerinin kucağına düşebilir” cevabını veriyor.
Gerek önceki yıllarda bu etkinliklere katılan, gerekse katılmadığı halde duyan öğrenciler yine birçok eğlenceli aktiviteyi yapmayı şimdiden heyecanla bekliyor.

Bu nedenle ÇASGED Kulübü, bir kez daha öğrenci ve ailelerine eğlenceli, geliştirici, öğretici bir “eğitim yuvası” ortamını sağlama hedefinde.

Bu etkinliklerde; “spor, sanat, sosyal etkinlikler, kültür gezileri, ahlak gelişimi, seviyeli ve öğretici oyunlar, Kur’an’la tanışma, bilgi ve beceri yarışmaları” gibi imkanlar sunuluyor.

ÇASGED Kulübü’nden yapılan açıklamada, “İçeriğiyle dopdolu programların yer aldığı etkinliklerde öğrencilerimiz, öğrenirken eğlenecekler. Bütün ailelerin, ‘çocuklarını en önemli yatırım aracı’ görerek bu etkinliklere yönlendirmesini tavsiye ediyoruz. Geçmişimizden aldığımız tecrübe ve birikimle modern zamanın eğitim metotlarını harmanlayarak uzman kadromuz ile ülkemizin bir çok noktasında hizmete hazırız” denildi.

EĞİTİM YERİ: Çanakkale Anadolu Lisesi
SAAT: 10:00 – 15:00
BİLGİ/İLETİŞİM: Serdar BAL (0505.314 0 542)

KAYIT FORMUNU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

0
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat