“Yıl Sonu İzci Şenliği ve Yemin Töreni Programı”na Davet

Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü izcileri ve aileleri “Yıl Sonu İzci Şenliği ve Yemin Töreni Programı”nda buluşuyor.

Gençlerimizi her yönden geliştirmeyi, hayata hazırlamayı, ruhen ve bedenen güçlü, ahlaken sağlam bireyler olarak yetiştirmeyi amaç edinmiş olan kulübümüz; gençlerimiz için geziler, piknikler, ziyaretler, spor turnuvaları, yaz ve kış & deniz ve doğa kapları, yarışmalar, doğa yürüyüşleri, konferans ve seminerler gibi daha pek çok etkinliği gerçekleştirmekte olup en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza, geleceğimize sahip çıkabilmek, onları en iyi şekilde yetiştirebilmek için çaba sarf etmekteyiz.

Bir gençlik faaliyeti olarak izcilik çalışmalarımıza katılan aday izcilerimizin yemin ederek izciliğe adım atmalarına, yurt ve dünya izcilerinin kardeşi olmalarına aileleriyle birlikte şahitlik edeceğiz.

İzcilerin hayatlarında önemli bir dönüm noktası olan yemin töreninde her izci ayrı ayrı yemin edecek ve kulüp fularını takmaya hak kazanacaklar.

Bu anlamlı günde gençlerimizi yalnız bırakmamak adına velileriimizi ve izciliğe gönül vermiş tüm duyarlı Çanakkale’li dostlarımızı bekliyoruz.

YER: Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu (Kütüphane yanı)
TARİH: 11 Haziran 2015, Perşembe
SAAT: 18:00 – 20:00
İLETİŞİM: 0505.314 0 542

0
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat