Çanakkale Sosyal Gelişim İzcilik Spor Kulübü

Ufka Yolculuk 10

Ufka Yolculuk 10 Ödül Töreni

Bu sene 10. su gerçekleştirilen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür yarışmasında şimdi sıra ödüllerin takdiminde.

Çanakkale genelinde derece yapan tüm yarışmacılarımızı tebrik ederiz.

Ödül törenimize ailece, dostlarınızla birlikte bekliyoruz.

ÇANAKKALE ÖDÜL TÖRENİ:
🗓️ 5 Temmuz 2022
🕒 15.00
📌 ÇASGED

 

Ufka Yolculuk 10 Çanakkale İl Ödüllerinin Kategorileri şu şekilde idi.
1- İlkokul
2- Ortaokul
3- Lise
4- Yetişkin
5- Danışman

UFKA YOLCULUK ÇANAKKALE İL DERECELERİ İSİM LİSTESİ

SIRA NO
AD SOYADI
KATEGORİ
İL
İLÇE
DERECESİ
TR İl İlçe Okul
1 HİLMİ KEREM KAYA İlkokul Çanakkale Merkez 152 1 1 1
2 AZRA MASAL TAŞDEMİR İlkokul Çanakkale Biga 316 2 1 1
3 MİRAÇ AKÇORA İlkokul Çanakkale Lapseki 1115 3 1 1
4 SEVİM RANA GÜLER İlkokul Çanakkale Lapseki 2057 4 2 2
5 AYŞE GÜLCE ZENGİN İlkokul Çanakkale Ayvacık 2571 5 1 1
6 MİNA DEMİRTAŞ İlkokul Çanakkale Merkez 2762 6 2 2
7 FERHAT EYMEN KAKAR İlkokul Çanakkale Çan 2806 7 1 1
8 ARAŞ UĞUR BAĞLI İlkokul Çanakkale Çan 2939 8 2 1
9 ASİL GHANDOURA İlkokul Çanakkale Ayvacık 3882 9 2 1
10 YAŞAR MERT KARAIŞIK İlkokul Çanakkale Merkez 4220 10 3 1

 

SIRA NO
AD SOYADI
KATEGORİ
İL
İLÇE
DERECESİ
TR İl İlçe Okul
1 ECRİN GİRGİN Ortaokul Çanakkale Ezine 360 1 1 1
2 RUMEYSA FİLİZ Ortaokul Çanakkale Biga 563 2 1 1
3 ELİF CAN Ortaokul Çanakkale Biga 1121 3 2 1
4 HİLAL ÇİNER Ortaokul Çanakkale Merkez 1235 4 1 1
5 FATMA ZEREN MENTEŞE Ortaokul Çanakkale Gelibolu 1795 5 1 1
6 SUDEN KAYA Ortaokul Çanakkale Çan 2244 6 1 1
7 MEHMET TARIK ÖZCAN Ortaokul Çanakkale Bayramiç 2440 7 1 1
8 ZEYNEP NUR KARA Ortaokul Çanakkale Çan 3127 8 2 1
9 BERKAY MUŞTU Ortaokul Çanakkale Merkez 3700 9 2 1
10 MERVE ÇETİN Ortaokul Çanakkale Ayvacık 3903 10 1 1

 

SIRA NO
AD SOYADI
KATEGORİ
İL
İLÇE
DERECESİ
TR İl İlçe Okul
1 BETÜL BERRA SAYIN Lise Çanakkale Merkez 1687 1 1 1
2 KÜBRA TOKAT Lise Çanakkale Merkez 1744 2 2 1
3 ZEYNEP GÜLER Lise Çanakkale Ayvacık 1797 3 1 1
4 ESMA NUR ERGEN Lise Çanakkale Merkez 1845 4 3 2
5 BETÜL FİLİZ Lise Çanakkale Biga 1957 5 1 1
6 FATMA ÖZTEKİN Lise Çanakkale Biga 2131 6 2 1
7 EYLÜL DENİZ DEMİRTAŞ Lise Çanakkale Merkez 2216 7 4 1
8 SEVİMNUR KOCAMAN Lise Çanakkale Merkez 2364 8 5 2
9 SUDENAZ ERYILMAZ Lise Çanakkale Merkez 2441 9 6 3
10 BERFİN CAN Lise Çanakkale Biga 2651 10 3 1

 

SIRA NO
AD SOYADI
KATEGORİ
İL
İLÇE
DERECESİ
TR İl İlçe Okul
1 ELİF YORULMAZ Yetişkin Çanakkale Çan 352 1 1 1
2 SELMİN GÜNER Yetişkin Çanakkale Merkez 519 2 1 1
3 BETÜL TUNA Yetişkin Çanakkale Merkez 688 3 2 2
4 HÜSEYİN KESKİN Yetişkin Çanakkale Merkez 1070 4 3 3
5 SEVGİ KARAÇAYLI Yetişkin Çanakkale Merkez 1213 5 4 4
6 MERVE KIRÇIL Yetişkin Çanakkale Merkez 2412 6 5 5
7 BEDİA BAYSAN Yetişkin Çanakkale Merkez 2733 7 6 6
8 REMZİYE GÜLTEPE Yetişkin Çanakkale Merkez 3520 8 7 7
9 OSMAN GÜLTEPE Yetişkin Çanakkale Merkez 3843 9 8 8
10 ZEHRA DEMİR Yetişkin Çanakkale Merkez 4049 10 9 1

 

SIRA NO
AD SOYADI
KATEGORİ
İL
İLÇE
DERECESİ
TR İl
1 HÜLYA GÜLER Danışman Çanakkale Ayvacık 488 1
2 MERVE KAPTAN YANİÇ Danışman Çanakkale Merkez 705 2
3 RAMAZAN AKÇA Danışman Çanakkale Çan 831 3
4 ELİF ULUTAŞ Danışman Çanakkale Ayvacık 1043 4
5 HATİCE KÜBRA ÇELİK Danışman Çanakkale Merkez 1776 5
6 MUSTAFA FİLİZ Danışman Çanakkale Biga 2025 6
7 YUNUS AKTAŞ Danışman Çanakkale Biga 2785 7
8 SÜMEYYE GÜNGÖR Danışman Çanakkale Ayvacık 2786 8
9 KERİME BİNGÜL Danışman Çanakkale Yenice 2889 9
10 ESRA DURMAZ Danışman Çanakkale Bayramiç 2890 10

 

Ufka Yolculuk 10