Pandemi Sonrası İslam ve Müslümanlar

Pandemi Sonrası Hayatımız…

Pandemi sonrası hayatımızın çok farklı olacağı, bizi yepyeni sürprizlerin beklediği çokça ifade edilir oldu. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Yepyeni bir döneme geçiyoruz.

#EvdeKal sürecinde internet kullanımının arttığı bir gerçek. Okulların uzaktan eğitimleri, evde kalan insanımızın can sıkıntısına internette zaman geçirerek çözüm arayışları derken günlük internet kullanım saatleri oldukça yükselmiş durumda. E-eğitim, e-kitap, e-satış, e-program derken biz de e-dernek şeklinde insanımızın eğitimi ve bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla sosyal mesafeyi de koruyarak e-seminerler düzenliyoruz.

E-seminerler organizasyon olarak ta çok pratik bir uygulama. Ulaşım, mekan, ikramlar derken bir çok planlama gerektiren uğraşı yerine seminerci ve katılımcılar için de çok kolay bir şekilde evinde kahvesini yudumlarken bir taraftan da bu seminerleri takibine imkan sağlıyor olması tercih nedeni oldu.

E-etkinlikler en güncel faaliyetler

10 Nisan’da Bandırma Üniversitesi öğretim üyesi Doc. Dr. İsmail ŞAHİN’in sunumuyla “Covid-19 Salgınının Küresel Sisteme Olası Etkileri” konulu ilk e-seminerii gerçekleştirmişti.

Bu ilk e-seminerin ardından şimdi de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Kenan SEVİNÇ ile “Pandemi Sonrası İslam ve Müslümanlar” konulu bir e-seminer planladık. 22 Nisan 2020, Çarşamba saat 18:00’de gerçekleştirilecek e-seminer kulübümüzün YouTube kanalından (youtube.com/casged17) canlı olarak yayınlanacaktır.

Tüm halkımızı bekleriz.

1
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat