Öykü Yarışması Ödül Törenini Gerçekleştirdik

Öykü Yarışması Ödül Töreni

Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (ÇASGED) olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Projeleri Destekleme Programı 2020-1 destekli Oku-Yorum isimli Kitap Kahve Projesi kapsamında Çanakkale Valiliği himayesinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile ortaklaşa yürüttüğümüz ‘Yunus Emre’nin Diliyle Yazmak Öykü Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu.

Çanakkale il genelinde ortaokul, lise, üniversite ve üniversite misafir öğrenciler kategorilerinde eser kabul edilen Yunus Emre’nin Diliyle Yazmak Öykü Yarışmasında Yazılan öyküler online olarak okuyorum.global web adresinden kabul edilmişti.

Yarışmaya gönderilen eserler akademisyenlerden oluşan seçici kurul tarafından değerlendirildi. Ödüle layık görülen eserler belirlendi.

Yarışma duyurusunda 1.lere tablet; 2. ve 3.lere ise e kitap okuyucu vaad etmiştik.

16 Mart Çarşamba günü saat 13.00’da Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirdiğimiz törenle ödülleri sahiplerine takdim ettik.

Dereceye giren eserler şu şekilde gerçekleşti: 

ÜNİVERSİTE KATEGORİSİ:

1- Gökyüzü Kandilleri

2- Kavak Ağacı

3- Saadete Hacet

LİSE KATEGORİSİ:

1- Sevgi Dolu Kalpler

2- Hayat Düğümlendiği Yerden Başlar

3- Mücadeleci Ruh

ORTAOKUL KATEGORİSİ:

1- Sihirli Top: Hoşgörü

2- 2.lik Kriterlerine Uygun Eser Bulunamadı

3- 3.lük Kriterlerine Uygun Eser Bulunamadı

okuyorum.global dijital yazarlık sistemi nedir?

okuyorum.global dijital yazarlık sistemimiz, kullanıcıların profil açarak yazarlığa adım attıkları bir sistemdir. Yazılan eserlerin (şiir, hikaye, senaryo, tiyatro… v.b.) arka planda hakemlerin değerlendirmesine tabi tutulmaktadır. Yazarlık sürecinde yazarların kendilerini geliştirmesi için eserleri ile ilgili geri bildirimlerde bulunulmaktadır. Yayınlanması için yeterli bulunan eserlerin yayınlanması sonrasında kişi kendi eserlerini sosyal hesaplarından paylaşabilmekte, diğer kullanıcılar bu çalışmalara beğeni yapabilmekte ve onlar da paylaşabilmektedir. Sizler de profil açarak yazmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca hesap açma ve yazamaya başlamak için yönlendirici videoyu takip edebilirsiniz. Bu platform üzerinden yarışmalar devam edecek.

https://okuyorum.globa/

Öykü Yarışması Ödül Töreni

Öykü Yarışması Ödül Töreni

Öykü Yarışması Ödül Töreni

Öykü Yarışması Ödül Töreni

 

Öykü Yarışması Ödül Töreni

Öykü Yarışması Ödül Töreni

Öykü Yarışması Ödül Töreni

0
Top
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)