MEC Vakfı ÇANAKKALE Tanıtım Gönüllüleri 13. Kurban Organizasyonu için BİR ARAYA GELDİ

Mahmud Es’ad Coşan (MEC) Vakfı, Uluslararası Kurban Organizasyonuyla unutulan diyarlardaki gerçek ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini yeniden tebessüm ettirmeye hazırlanıyor.

13. kez gerçekleştirilecek organizasyon bu yıl “Gülümseyen Yüz Binler” temasıyla düzenleniyor.

13.yılında ve yine uluslararası düzenlenen organizasyon, geçmiş yılların tecrübesiyle, ibadet hassasiyetiyle, güvenilir, ilk elden, gerçek ihtiyaç sahiplerine yardımlarınızı ulaştırıyor.

Çanakkale’li MEC Vakfı Tanıtım Gönüllüleri kahvaltıda bir araya gelerek tanıtım çalışmalarını değerlendirdiler. Organizasyon ile ilgili sunum yapan MEC Vakfı Tanıtım Gönüllüsü Adem Şahiner, bu sene geçtiğimiz yıllara göre daha çok gayret ederek daha çok katılım sağlamanın yanında asıl toplumun kurban konusunda doğru bilgilenmesini, herkesin kendi ibadeti olan kurbanının takibini de kendisinin yapmasını sağlamayı ve bu sayede toplumda bir bilinç oluşturmayı hedefliyoruz, dedi.

Yüz binlerce aileye kurban etlerini ilk elden ulaştıran MEC Vakfı, bu yılki büyükbaş ve küçükbaş kurban bedelini 240 Avustralya Doları olarak belirledi.

Sadece internet üzerinden gerçekleştirilecek vekâlet işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye kurban.mecvakfi.org adresinden ulaşılabilir.

1
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat