EBRU EĞİTİM İLE GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Osmanlı Haftası Etkinlikleri

Osmanlı Haftası (21-27 Ocak) münasebetiyle takipçilerimiz için seçtiğimiz ve Osmanlı ile zirveye ulaşan bir SPOR ve bir SANAT branşını ücretsiz deneyimlenmesi için hazırlık yaptık. Etkinlikleri 27 Ocak 2022 Perşembe günü saat 12.00 ‘de Çasged Salonumuzda gerçekleştirdik.

GSB destekli Oku-Yorum Projemiz kapsamındaki faaliyetlerimiz arasında yer alan Geleneksel Türk Okçuluk spor branşında antrenör Savaş Atalay Bey ile etkinliğimizi kulübümüzün alt katındaki spor salonumuzda gerçekleştirdik.

Etkinlik kapsamında online başvuru formu ile başvuran katılımcılara önce branş hakkında bilgilendirme yapıldı. Akabinde Geleneksel Türk Okçuluğu sporcularının gösterisi yer aldı. Daha sonra katılımcıların deneyimleme imkanı bulduğu etkinlik ile katılımcılar tadı damaklarında kalacak 2 saat yaşadılar.

Yine GSB destekli Oku-Yorum Projemiz kapsamında EBRU Sanatı Ebruzen Mustafa Çakar Bey ile etkinliğimizi kulüp girişindeki kitap kahve salonumuzda gerçekleştirdik.
Önce tanıtımın yapılmasının ardından katılımcılar ebru sanatını uygulama imkanı buldular. Anın sanatı olan Ebru sanatı ile yaptıkları eserlerini hatıra olarak saklayacaklarına inanıyoruz 😉

Yepyeni faaliyetlerde buluşmak temennisiyle.

0
Top
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat
Call Now ButtonBizi Arayın