Değişim Temalı Çasged 1. Aile Otel Programı

Çanakkale’de faaliyet gösteren Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (ÇASGED) tarafından organize edilen 1.Çasged Aile Tanışma ve Kaynaşma Otel Programı 24-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında Çanakkale’nin Yenice ilçesinde Kazdağ Göknar Otel’de gerçekleştirildi.

Bu sene ilki gerçekleştirilen olan program, ÇASGED üyesi ve gönüllülerinden oluşan ailelerin birbirlerini daha iyi tanımaları ve kaynaşmanın sağlanması amacıyla tertip edilmişti. Program süresince tatil yapma ve dinlenme imkanı da bulan katılımcıların bilgilenmeleri ve “değişim” konusunda farkındalık oluşturulması da amaçlandı.

24 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de başlayan “Farkındalık” ana temalı programın açılış konuşmasını ÇASGED Başkanı Adnan ULUTAŞ yaptı.

Çasged Kulübünün Çanakkale genelinde yürüttüğü çalışmaların ele alındığı “Çalışmaların Genel Tanıtımı ve İl Sunumu” konusu ile Çasged üyesi Serdar BAL tarafından yapıldı.

Değişim temasının Miraç ile birlikte işlendiği “Değişim ve Miraç” sunumunu ise İlahiyatçı Salih ÖZSAĞIR bey ele aldı.

Aynı gün saat 14.00’da “Son Mesaj ve Biz” konulu sunumuyla Kur’an’ın Anlamıyla Buluşmak (KAB) Platformu Başkanı Abdurrahman KATLAN Bey katılımcılarla birlikte oldu.

Saat 18.00’da ise “izcilik” konusunda bilgi vermek ve farkındalık oluşturmak üzere Av.Ahmet İSTEK Bey kürsüye geldi.

Programın son günü (25 Mayıs Pazar) saat 09.30’da ZİNDE Sosyal Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi sayın İbrahim İLHAN Bey  “Değişim ve Yaklaşımlarımız” konulu bir sunum yaptı.

Saat 12.30’da değerlendirmelerin yapılmasının ardından program sona erdi.

0
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat