Bir Çasged Aile Eğitim Programının Ardından

6 – 8 Aralık 2019 / 9 – 11 Rebiülahir 1441 tarihlerinde Güre Körfez Termal’de gerçekleştirilen Çasged Aile Eğitim Programı muhabbetli bir ortamda, çok güzel anılarla sona erdi. Hiç bitmesin istediğimiz bir programdı. Kalımcıların güzelliği, seminercilerin içtenliği, alanına olan hakimiyetleri, samimi sunumları, tesisin imkanları yanında çalışanların tutumu ile her şey çok güzeldi.

Aileler dinlenmelerinin yanında muhabbet ortamında kaynaşmaya da imkan buldular. Çocuklar seminerler esnasında görevliler eşliğinde oyunlarıyla coştular, aileleri de seminerlere rahat katılım sağladılar.

Programa, Çanakkale, Balıkesir ve Bursa’dan üye ve gönüllülerimiz katılım sağladılar.

Programda ÇOMÜ Dr.Öğretim Üyesi sayın Gürkan ERGEN Bey, “Ailede Gerçek İç Huzur” konusunu işlediği sunumunda, aile içinde fıtrata uygun ve gerçek iç huzurun nasıl sağlanacağını örneklerle ve pratik önerilerle işledi.

ÇOMÜ Dr.Öğretim Üyesi sayın Elmaziye TEMİZ Hanım, hanımlara özel sunumunda “Aile İçi İletişimde Hanımlar” konusunu işledi.

Son gün aramıza İstanbul’dan gelerek katılan Sayın Kemal KAPTANER Bey ise “Algı Yönetimi” konusu işlediği sunumunda dünyada bireylerin dolayısıyla toplumların nasıl yönlendirildiğini, büyük verinin (big data) toplumları yönetimdeki izlediği yöntemler, siyasi ve sosyal yönlendirmeler, ve daha bir çok ayrıntı yer aldı.

Katılımcılardan tam not alan seminerlerin katılımcılarda farkındalığa ve hayatlarında değişimlere vesile olmasını dileriz.

Daha nice Aile Eğitim Programlarında buluşmak dileğiyle…

 

4
Top
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)