ARA TATİL KIŞ İZCİ KAMPIMIZ TAMAMLANDI

ÇASGED Kulübümüzün İzcilik Biriminin organizesiyle Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Güzelyalı Tesislerinde, 23-25 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen Ara Tatil Kış İzci Kampı başarıyla tamamlandı.

Aralarında aday izci olup ilk defa kampa katılan izcilerin de yer aldığı kulüp kampı Çanakkale için çok soğuk bir dönemde gerçekleştirildi.

Yavru Kurt (7-11 yaş), İzci (12-14 yaş) ve Ergin İzci (15-18 yaş) kategorilerindeki izcilerin katıldığı ara tatil kış kampında istasyon çalışmaları, oyunlar ve birçok etkinlik yer aldı. 

Kamp esnasında izciler, kamp kurallarına uyum, etkinliklere katılım, oba ruhu, tertip – düzen ve zor şartlarda hayatta kalabilme gibi birçok açıdan izcilerin gelişimine katkı sağlayacak etkinliklerde kıyasıya yarıştılar.

Kampın son gecesindeki kamp ateşi programında izciler geçirdikleri keyifli dakikaların yanında kampın bitecek olmasından dolayı hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadılar.

Kamp ateşi programının sonunda közde sucuk sürprizi esnasındaki heyecanları ise görülmeye değerdi.

Kapanış töreninde kamp müdürü, gelecekte yapılacak etkinlik ve kamplar hakkında bilgiler verdi. İyi dilek ve temennilerin ardından kamp sona erdi.

Çasged İzcilik Birimi

0
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat