Ara Tatil Gençlik Kampımızı Başarıyla Tamamladık.

Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (ÇASGED) olarak kulüp kampımızı 3-7 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa Gemlik Karacaali Gençlik Kampında tamamladık.

Kendimi ne kadar geliştirebilirim? Ne kadar bilgi edinebilirim? Kampı iyi değerlendirip ne kadar yarar sağlayabilirim diye düşünen gençlerimiz için bu kamp, kendilerini geliştirmeleri için çok büyük fırsat idi.

Kampa katılan gençlerimiz dört gün boyunca eğlenceli bir dinlenme ve eğitim imkânı buldular. Eğitim, dinlenme, eğlence ve spor gibi istasyon çalışmalarının yanında karakter eğitimi seminerlerine katıldılar, çok faydalı bir kamp süreci geçirdiler. Ayrıca, Aydın, Bursa ve Denizli illerinden katılan kardeş kulüplerin gençleriyle tanışma ve kaynaşma imkânı buldular.

Sabah yürüyüşleri, eğitim istasyonları, okçuluk, havalı tüfek, bocce, dart, badminton, hazine avı, bilardo, langırt, futbol, basketbol, voleybol, eğitim seminerleri gibi bir çok faaliyetle kampımız her saniyesinde farklı heyecanlara sahne oldu.

Gençlerin kendilerini geliştirebilmesi için yoğun ve disiplinli bir çalışma ortamı, çevrelerini tanıma ve farkında olma, sorumluluk alabilme, yaşanılan sorunları çözme ve risk yönetimi konularında çok ciddi tecrübe kazandılar.

Biz genç kardeşlerimize inanıyor ve güveniyoruz.

Çok iyi biliyoruz ki, geleceği imar edecek güç, irade ve inanç gençlerimizde fazlasıyla mevcut…

Geleceğin liderleri gençlerimize selam olsun!

0
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat