2. Dalış Kursumuzu da hayırlısıyla tamamladık

İlkini 2016 yılında gerçekleştirdiğimiz dalgıçlık kursumuzun bu sene 2.’sini düzenleyerek kulüp olarak bir çok tecrübe kazandık.

ÇASGED Spor Birimi olarak geçtiğimiz sene hem de ilk defa dalış yapılacak bir noktada, Ahmetçe’de dalış eğitimimizi gerçekleştirmiştik. Bu sene de dalış eğitimimizi yine Ahmetçe’de ve 15-16 Temmuz 2017 tarihlerinde tamamladık.

İlk sene olduğu gibi farklı illerden katılımla gerçekleşen kursumuzda ilk defa katılan kursiyerler 1 yıldız (bröve) alırken 2.defa katılan kursiyerler de 2 yıldız (bröve) almaya hak kazandılar. Tüm dalıcılarımıza eğitimlerini devam ettirerek bu alanda ilerlemelerini ve kazasız, sorunsuz dalışlar yapmalarını dlieriz.

Kursumuza Konya’dan gelerek bizleri onurlandıran dalış eğitmenimiz sayın Coşkun Bilgi beye, katılan sağlayan tüm kursiyerlerimize ve organizasyonunun tüm aşamalarında danışmanlık desteği veren Mümtaz Altuğ beye teşekkür ederiz.

Bu sene de yepyeni tecrübelerle kursumuzu tamamldık. Önümüzdeki dönemde daha güzel organizasyonlarda buluşabilmek dileğiyle…

ÇASGED SPOR BİRİMİ

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

0
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat