Aydın Davutlar’da Gençlik Kampımız Muhteşemdi.

Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Gençlik Birimi olarak kampımız sorunsuz ve çok verimli bir şekilde sona erdi.

28-30 Ekim tarihleri arasında Aydın Kuşadası Davutlar’da ÇASGED Kulübümüz tarafından organize edilen kampa ilgi büyüktü. Kampta Çanakkale’nin yanında, Uşak, Kütahya, Aydın, Denizli ve İzmir’den gelen gençler de renk kattılar. Genler bu mevsimde de olsa sıcak havayla beraber denizin de keyfini çıkardılar.

Kampta birbirinden güzel ve verimli seminerler, kıyasıya mücadelelerin yaşandığı musabaka ve oyunlar, doyumsuz sohbetler, unutulmaz dostluklar ve anılarla dillere destan 3 gün geçirdik.

Kamp programı çerçevesinde düzenlenen seminerlerde de keyifli anlar yaşandı. Mesut aydınlı’ın “Hayat Planı” semineri ile bir genç olarak önümüzdeki yılları nasıl planlı yaşamamız ve geleceğe hazırlanmamız gerektiğini anladık. Akif Ganioğlu’nun “Biz Kimiz” ve Tarkan Akderya’nın “Kritik ve Analitik Düşünme” seminerleri ile düşüncenin derin dehlizlerinde yol aldık. Seminerler sonrasında yapılan yarışmalar ise büyük çekişmelere sahne oldu. Şu da bir gerçek ki kamp biteli daha saatler olmasına rağmen şimdiden arar olduk. Şimdiden seneye yine aynı yerde kamp yapma düşüncesi hayallerimizi süslemeye başladı bile.
 

Futbolda gülen taraf Denizli (hafızlar) takımı…  Aydın Davutlar kampında program dahilinde düzenlenen turnuvada,  rakibi İzmir Asil Gençliği 3-0 ile geçen Denizli Asil Gençlik hafızlar takımı birinciliği elde etti.

Vampir köylü oyunu..

Kampların vazgeçilmezi vampir köylü oyunu da gençleri beyin fırtınası yapmaya yöneltti.  Gençler bu oyun sayesinde stres atarak kaliteli vakit geçirdi.

Bizleri kamp boyunca fedakarca kampı yöneten liderlerimize ve kamp organizasyon ekibine Çasged Gençlik olarak şükranlarımızı sunuyoruz.

Farklı branşlardaki sportif faaliyetler, seminerler ve yarışmaların gerçekleştirildiği kamp organizasyonu katılımcılardan tam not aldı.
 
 
 
 
 
 
 
1
Top
Call Now ButtonBizi Arayın
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

WhatsApp chat